NovaLogo2

 

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren NOVart Decor girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2005 yılından bu yana hizmet vermektedir.

İnşaat sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede saygın bir yer edinmiştir.

NOVart Decor, geçen yıllar içerisinde yapı işlerinden bireysel konut ve toplu konut, ofis ve işyerinizde, kısaca yaşam alanlarınızda kişiye özel çözüm ve tecrübeleriyle birçok farklı projeye imza atmıştır.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve NOVart inşaat sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Şirketimiz, bugün 30’u aşkın teknik ve idari kadrosuyla bir çok kişiye istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi, makina parkuru ve çözüm ortaklarıyla birlikte Denizli’de hizmet vermektedir.

NOVart, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırmış. Gösterdiği üstün başarılarla Türkiye’nin dört bir tarafındaki kuruluşların arasından sıyrılarak üst sıralara yerleşmeyi hedeflemiştir.

NOVart, inşaat deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyi zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.