MUTFAK

Özellikle bayanların günün büyük bölümünü geçirdikleri mutfaklarının, ferah ve yüzlerini güldüren bir tasarımda olmasını istemeleri gayet doğal. Günümüz modern dekorasyonu ve üretim çeşitliliği artık her çeşit ihtiyaca cevap verebilir hale gelmiştir.

Mutfak imalatında genellikle MDF ve suntalam malzemeler kullanılmaktadır. MDF yoğun yapısı nedeni ile tercih edilir. Daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Suntalam malzemeye nazaran daha yüksek maliyeti olsa da tüketicilerimizin öncelikli tercihi uzun yıllar sorunsuz kullanabildikleri MDF mutfak olmaktadır.

Malzeme seçimi mutfak tasarımı konusunda birincil unsur olarak göze çarpar. Mutfağınızın size özel bir dekorasyonu taşıyor olması sadece zevkinize bağlıdır. Sadece ne renk kapak modeli istediğinize, kapak modellerine, kapak tutacaklarına ve detaylara karar verin, hayallerinizin mutfağını gerçek yapalım.

Kapak seçimi mutfak dekorasyonunda en önemli noktadır. Zira mutfak dolaplarının kapakları görünen yüzeylerin tamamını oluşturmaktadır. Malzeme seçiminden daha önemli bir nokta olan model ve renk uyumu konusunda NOVart Decor size yol gösterecektir.

Denizli Akrilik lake mutfak Dolapları için novart decor a uğrayın
novart decor country klasik akrilik lake mutfak dolapları denizli
novart mimarlık ve dekorasyon işleri
modern mutfak,denizli,dekorasyon,blum aksesuar,lake mutfak,akrilik mutfak ve mutfaklarda mat ve parlak lake karışımı ile moderd bir görüntü yakalama bizim işimiz mimari özel tasarıma 3 boyutlu çizim programları ile hizmet veriyoruz
Denizli Akrilik lake mutfak Dolapları
Denizli Modern Şık Akrilik,poliüretan,mat Lake mutfak dolapları 1.sınıf boya kalitesi ve kaliteli işçilik
Denizli mutfak dolabı modelleri
hazir-mutfak-005
Modern-Renkli-Hazır-Mutfaklar-2015